Komentāri

TV3 Ziņas jau trešo dienu atrodas Barselonā, lai informētu kāda ir situācija reģionā, kurš nolēmis atdalīties no Spānijas.

Katalāņi ir ļoti ieinteresēti par televīziju. Katru reizi, kad notiek filmēšana, apkārt sarodas daudzi cilvēki un vēro filmēšanas grupas darbības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien “TV3 Ziņu” komanda dodas pie saviem amatabrāļiem Barselonā “Katalonijas TV3”.

Tuvojoties liktenīgajai pirmdienai, kad Katalonijas parlaments lems par neatkarības pasludināšanu, šajā Spānijas reģionā vērojams liels policistu un kārtībsargu pieplūdums. Lēsts, ka Madrides rīkojumā uz Barselonu nosūtīti vismaz 10 tūkstoši policijas papildspēku. Ņemot vērā neseno sāpīgo pieredzi ar policistu vardarbību, spriedze pilsētā ir manāma.

Plašāk par Spānijas policijas klātbūtni un par katalāņu apņēmību savus politiķus aizsargāt TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl