Komentāri

TV3 Ziņas jau trešo dienu atrodas Barselonā, lai informētu kāda ir situācija reģionā, kurš nolēmis atdalīties no Spānijas.

Katalāņi ir ļoti ieinteresēti par televīziju. Katru reizi, kad notiek filmēšana, apkārt sarodas daudzi cilvēki un vēro filmēšanas grupas darbības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien “TV3 Ziņu” komanda dodas pie saviem amatabrāļiem Barselonā “Katalonijas TV3”.

Tuvojoties liktenīgajai pirmdienai, kad Katalonijas parlaments lems par neatkarības pasludināšanu, šajā Spānijas reģionā vērojams liels policistu un kārtībsargu pieplūdums. Lēsts, ka Madrides rīkojumā uz Barselonu nosūtīti vismaz 10 tūkstoši policijas papildspēku. Ņemot vērā neseno sāpīgo pieredzi ar policistu vardarbību, spriedze pilsētā ir manāma.

Plašāk par Spānijas policijas klātbūtni un par katalāņu apņēmību savus politiķus aizsargāt TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl