Komentāri
Tusks piesardzīgi vērtē pamiera vienošanos; Krievijai nevar ticēt 100%
FOTO: SCANPIX

Polijas premjerministrs, nesen ievēlētais Eiropadomes prezidents Donalds Tusks piesardzīgi vērtē Minskā izsludināto Ukrainas un Krievijas pamiera vienošanos. Viņš medijiem paziņojis, ka Krievijai nedrīkst pilnībā paļauties uz teroristu izteikumiem, aiz kuriem stāv Krievija. 

“Krievijas politikai pret Ukrainu ir raksturīga strauja scenāriju maiņa, vienošanos un norunu nepildīšana. Pagaidīsim vēl mazliet, lai varētu ar pārliecību runāt, ka šis ir lūzuma brīdis,” sacīja Tusks.

“Mums ir jābūt piesardzīgiem šī notikuma novērtējumā,” viņš piebilda, norādot, ka nevar par 100% ticēt tam, ko paraksta teroristi, aiz kuriem stāv Krievija.

Krievija, Ukrainas valdība un prokrievisko kaujinieku pārstāvji piektdien, 5.septembrī, Minskā parakstījuši vienošanos par pamieru. Pamiers stāsies spēkā plkst.18:00.

14 punktu vienošanās paredz pamiera uzraudzīšanu un apmaiņu ar gūstekņiem.

Vienošanās panākta tā dēvētās Ukrainas kontaktgrupas sarunu gaitā, kurās līdzās Kijevas un separātistu delegātiem piedalījās arī Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāvji.

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks piektdien aicināja ASV un Eiropas Savienību (ES) kļūt par pamiera garantiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl