Komentāri
Turku studentei par retvītu piespriež nosacītu cietumsodu
FOTO: LETA

Tiesa Turcijā studentei Meralai Tutdžali piespriedusi vienu gadu nosacīta cietumsoda, jo viņa, retvītojot kādu satīrisku publikāciju, “apvainojusi” vietējo gubernatoru, trešdien vēsta mediji.

Eskišehiras pilsētas Anadolu Universitātes socioloģijas studente 2014. gada janvārī bija retvītojusi kādu turku satīriskās viltus ziņu vietnes Zaytung materiālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfijā šajā publikācijā Adanas gubernators Huseins Avni Džošs bija redzams, stāvot armijas automašīnā, sargu ielenkts. “Adanas gubernators Huseins Avni Džošs ir pasludinājis savu autonomiju. Pat varenāks nekā Erdogans.”

Policija, saņēmusi Džoša sūdzību, uz neilgu laiku aizturēja Tutdžali un veica kratīšanu viņas dzīvoklī, vēsta ziņu aģentūra Dogan.

Viņai tika piespriests viens gads cietumā par “valsts ierēdņa apvainošanu”, bet tiesneši nolēma soda izpildi atlikt, jo apsūdzētā iepriekš nekādus likumpārkāpumus nav pastrādājusi.

“Šis spriedums ir tikai daļa no politikas, lai iebiedētu tos, kuriem ir atšķirīgi uzskati,” Tutdžali teikto citē Dogan. “Es neuzskatu, ka būtu pelnījusi šādu spriedumu, bet neesmu atmetusi cerību uz gaišāku nākotni.”

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl