Komentāri
Turčinovs: Pēc Krievijas “humāno konvoju” ierašanās vienmēr pastiprinās kaujinieku aktivitāte
FOTO: LETA

Ukrainas spēku pozīciju apšaudīšanas pastiprināšanās vienmēr sakrīt ar Krievijas “humāno konvoju” iebraukšanu kaujinieku kontrolētajās teritorijās, otrdien paziņoja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes (NDAP) sekretārs Oleksandrs Turčinovs.

Pēc viņa teiktā, pēdējās diennakts laikā Ukrainas spēku pozīcijas apšaudītas 84 reizes. “Tas ir rekordliels skaitlis kopš gada sākuma, kas ne velti sakrīt ar kārtējā tā dēvētā Krievijas “humānā konvoja” iebraukšanu,” sacīja Tučinovs. “Apšaudes visu laiku aktivizējas ar tā dēvēto Krievijas “humāno konvoju” pārbraukšanu nekontrolētajai robežas daļai, kad zem humānās palīdzības izskata tiek papildinātas Krievijas-teroristisko grupējumu kaujasspējas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš uzsvēra, ka šāda Krievijas rīcība novedusi pie šīsdienas traģēdijas, kad pie Doņeckas kaujinieku raidīta raķete trāpīja autobusam ar mierīgajiem iedzīvotājiem, nogalinot desmit cilvēkus.

“Tāda Krievijas rīcība un “humānā” palīdzība noved pie apzinātas jebkāda formāta miera vienošanās izjaukšanas un iznīcina visas iepriekš sniegtās garantijas uguns pārtraukšanai,” paziņoja Turčinovs.

“Mierīgo iedzīvotāju slepkavošana, kā arī Boeing notriekšana, ir vēl viens pierādījums Krievijas politikas zvērīgajai būtībai,” norādīja Turčinovs.

11. Krievijas “humānās palīdzības” konvojs Ukrainas-Krievijas robežu šķērsoja pagājušajā ceturtdienā.

Ukrainas Ārlietu ministrija uzsver, ka tādi Krievijas “humānie konvoji” neeksistē, bet tas ir kārtējais veids, kādā tiek apgādāti kaujinieki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl