Komentāri

Spēcīgā sprādzienā Turcijas lielākās pilsētas Stambulas centrā tūristu iecienītajā Sultanahmetas rajonā otrdien nogalināti desmit, bet ievainoti 15 cilvēki. Eksplozija izraisījusies, uzspridzinoties Sīrijas izcelsmes teroristam pašnāvniekam.

Sprādziens noticis plkst. desmitos rītā pēc vietējā laika Sultanahmet vēsturiskajā rajonā, ko bieži vien apmeklē tūristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija ir norobežojusi apkārtni, un uz notikuma vietu devušies mediķi.

Kā vēsta ziņu aģentūra Reuters, vismaz desmit cilvēki sprādzienā ir gājuši bojā, bet vēl vismaz 15 ir ievainoti.

Izskanējušas versijas, ka sprādziens noticis, spridzekli laižot gaisā kādam teroristam pašnāvniekam. Šī gan vēl nav oficiāli apstiprināta versija, ziņo BBC.

Iepriekš Turcijā ir notikuši uzbrukumi, ko paveica teroristu grupējums Islāma valsts. Divi sprādzieni notikuši pērn – galvaspilsētā Ankarā pērnā gada oktobrī, kurā gāja bojā simts cilvēku, savukārt 30 cilvēki tika nogalināti uzbrukumā netālu no Sīrijas robežas. Taču tāpat pēdējā laikā saasinājušās sadursmes starp Turcijas armiju un kurdu separātistiem.

Foto; brīdinām, ka attēlos redzami nepatīkami skati.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl