Komentāri

Spēcīgā sprādzienā Turcijas lielākās pilsētas Stambulas centrā tūristu iecienītajā Sultanahmetas rajonā otrdien nogalināti desmit, bet ievainoti 15 cilvēki. Eksplozija izraisījusies, uzspridzinoties Sīrijas izcelsmes teroristam pašnāvniekam.

Sprādziens noticis plkst. desmitos rītā pēc vietējā laika Sultanahmet vēsturiskajā rajonā, ko bieži vien apmeklē tūristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija ir norobežojusi apkārtni, un uz notikuma vietu devušies mediķi.

Kā vēsta ziņu aģentūra Reuters, vismaz desmit cilvēki sprādzienā ir gājuši bojā, bet vēl vismaz 15 ir ievainoti.

Izskanējušas versijas, ka sprādziens noticis, spridzekli laižot gaisā kādam teroristam pašnāvniekam. Šī gan vēl nav oficiāli apstiprināta versija, ziņo BBC.

Iepriekš Turcijā ir notikuši uzbrukumi, ko paveica teroristu grupējums Islāma valsts. Divi sprādzieni notikuši pērn – galvaspilsētā Ankarā pērnā gada oktobrī, kurā gāja bojā simts cilvēku, savukārt 30 cilvēki tika nogalināti uzbrukumā netālu no Sīrijas robežas. Taču tāpat pēdējā laikā saasinājušās sadursmes starp Turcijas armiju un kurdu separātistiem.

Foto; brīdinām, ka attēlos redzami nepatīkami skati.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl