Komentāri
Turcijas prezidents nosūta vēstuli Putinam, kurā atvainojas par notriekto lidmašīnu
Foto: Scanpix

Turcija paziņojusi par vēlmi atjaunot attiecības ar Krieviju. Lai stabilizētu abu valstu saspīlētās attiecības, Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans nosūtījis Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam vēstuli, kurā atvainojas par pērnā gada novembrī notriekto Krievijas iznīcinātāju Su-24.

Erdogans vēstulē aicina Putinu atjaunot draudzīgas attiecības un strādāt pie tā, lai kopīgi risinātu reģionālās krīzes un cīnītos pret terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēstulē, ko esmu nosūtījis Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, es esmu izteicis savu nožēlu par šo incidentu. Es uzskatu, ka mums ir nepieciešams stabilizēt attiecības ar Krieviju. Šīs attiecības ir izdevīgas abām pusēm, ņemot vērā plašās sadarbības iespējas,” norāda Erdogans.

Jau vēstījām, ka attiecības starp Krieviju un Turciju pasliktinājās pērn novembrī pēc Turcijā notriektās krievu kaujas lidmašīnas SU-24 netālu no robežas ar Sīriju. Tas izsauca asu Maskavas nosodījumu un dažādus pretpasākumus pret Turciju, piemēram, ieviešot embargo atsevišķiem pārtikas produktiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl