Turcijas prezidents noliedz jebkādu sadarbību ar teroristu grupējumu Daesh

2 komentāri
Turcijas prezidents noliedz jebkādu sadarbību ar teroristu grupējumu Daesh
FOTO: LETA

Turcijas prezidents kategoriski noliedzis Krievijas izteiktos apvainojumus, ka viņš iesaistīts nelegālā naftas tirdzniecībā no Sīrijas un Irākas.

Redžeps Tajips Erdogans paziņojis, ka Krievijas vakar izteiktie apgalvojumi ir pilnīgi nepamatoti, turklāt nodēvējis tos par neslavas celšanu Turcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs vakar nāca klajā ar paziņojumu, ka Erdogans un citi augstākie Turcijas līderi atbalsta teroristus, iepērkot naftu, kas iegūta no grupējuma Daesh pārvaldītajām teritorijām.

Erdogans iepriekš arī pavēstījis, ka gadījumā, ja tiks atklāti pierādījumi Krievijas apgalvojumiem – viņš atkāpsies no amata.

Tomēr, ja apgalvojumi neizrādīsies patiesi, viņaprāt, no amata būtu jāatkāpjas Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl