Turcijas policija rāda klasi! Turki atgūst vērtīgu Pablo Pikaso gleznu

Komentāri
Turcijas policija rāda klasi! Turki atgūst vērtīgu Pablo Pikaso gleznu
AFP/SCANPIX

Turcijas policijai izdevies atgūt spāņu mākslinieka Pablo Pikaso gleznu, kas savulaik tika nozagta kādai kolekcionārei Ņujorkā.

Mākslas darbu izdevās atgūt slepenā operācijā, kur policija uzdevās par pircējiem. Divi mākslas darbu zagļi gleznu viņiem centās pārdot par astoņiem miljoniem ASV dolāru, vēlāk samazināja summu par miljonu, bet pēc tam tika aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glezna tika radīta 1940. gadā, un tajā ir attēlota sieviete, kas ķemmē matus.

Pablo Pikaso tiek uzskatīts par “dārgāko mākslinieku” pasaulē. Viņa glezna Alžīrijas sievietes tika pārdota par 179 miljoniem ASV dolāru.

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl