Komentāri

Turcija, šķiet, nonākusi uz ceļa, kur vārda un mediju brīvība var kļūt apdraudēta. Turcijas policija šodien ar asaru gāzi un ūdens lielgabaliem ieņēma valdību kritizējošas mediju grupas galveno biroju Stambulā.

Reida laikā no telpām padzīti šajā medijā strādājošie darbinieki, un vēlāk izcēlās arī sadursmes ar vairākiem desmitiem cilvēku, kas bija sapulcējušies uz ielas, protestējot pret notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesantākais, ka likumsargi šādi rīkojušies, pildot tiesas pavēli, kas atļāva uzņēmuma Koza-Ipek sagrābšanu, tostarp arī grupai piederošos divus televīzijas kanālus un laikrakstu.

Pamatojums – tās īpašnieks Fetullahs Guelens, kurš dzīvo ASV, tiek apsūdzēts sazvērestībā ar mērķi gāzt Turcijas valdību.

Plašāk viņš zināms kā Turcijas prezidenta Redžepa Erdoana politiskais pretinieks. ASV saistībā ar šo tiesas lēmumu pauž bažas par mediju brīvību Turcijā.

Šī rīcība īsi pirms svētdien gaidāmajām parlamenta ārkārtas vēlēšanām izsaukusi demonstrācijas gan Ankarā, gan Stambulā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl