Turcijā sāk tiesāt cilvēkus, kas mēģināja veikt valsts apvērsumu

Komentāri
Turcijā sāk tiesāt cilvēkus, kas mēģināja veikt valsts apvērsumu

Turcijā sāk tiesāt vasarā notikušā valsts apvērsuma īstenotājus – policistus un armijas pārstāvjus. Ankara paziņojusi, ka vainīgajiem piespriedīs visbargākos sodus.

Tiesas prāvas uzsāktas ar 29 Ankaras policistu lietu izskatīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vainas pierādīšanas gadījumā 21 apsūdzētajam kārtības sargam katram draud trīs mūža ieslodzījumi, savukārt pārējo sodi mērāmi no 8 līdz 15 gadiem.

Galvenās apsūdzības – policistu nepaklausība pavēlēm un Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana neaizsargāšana apvērsuma laikā.

Apvērsuma mēģinājums notika 15. jūlijā, kad simtiem policistu un armijas pārstāvju pavērsa ieročus pret stratēģiski svarīgām ēkām, draudot pārņemt varu valstī. Pēc pučistu sagūstīšanas Turcijā sāktas masveida represijas pret iespējamajiem apvērsuma atbalstītājiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl