Komentāri
Turcija piedraud ar bēgļiem; Eiropa gatavo atvieglināt bezvīzu režīma ieviešanu
AFP/LETA

Otrdien Eiropas Savienības pārstāvji nāk klājā ar ierosinājumu, kas paredz dažādu atvieglojumu ieviešanu pašlaik notiekošajās sarunās par bezvīzu režīma ieviešanu Turcijai, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Šādi Eiropas Savienība ir spiesta rīkoties, jo Ankara piedraudējusi atteikties no noslēgtās vienošanās izpildes bēgļu plūsmas ierobežošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turcijas valsts amatpersonas jau vairākkārt norādījušas, ka, viņuprāt, Eiropa nepilda savas saistības, un tāpēc arī Ankarai ir tiesības jebkurā brīdi to pārtraukt. Tomēr vīzu liberalizācija musulmaņu zemei kā Turcija, kurā dzīvo tuvu pie 80 miljoniem cilvēku, pastāvīgi raisa diskusijas starp visām Eiropas Savienības 28 bloka valstīm.

Viens ir pavisam skaidrs, – Ankarai nav izdevies pirms paredzētā termiņa sasniegt šos sākotnēji izvirzītos 72 bezvīzu režīma ieviešanas kritērijus. Tā vietā Turcija ir izpildījusi aptuveni 65 no tiem, ko ir pieprasījusi Brisele.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl