Turcija pabeigusi 556 km gara robežmūra būvniecību gar Sīrijas robežu

Komentāri
Turcija pabeigusi 556 km gara robežmūra būvniecību gar Sīrijas robežu
FOTO:LETA

Turcija pabeigusi 556 kilometrus gara robežmūra būvniecību gar Sīrijas robežu, otrdien paziņoja Aizsardzības ministrija.

Trīs metrus augstais mūris veidots no betona blokiem, un tā virspusē atrodas dzeloņdrātis, bet ik pēc posma atrodas sargtorņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss Turcijas-Sīrijas robežas garums ir 911 kilometri.

Sīrijas pilsoņkara pirmajos gados kaujinieki, no kuriem daudzi pievienojās tādiem radikāliem grupējumiem kā “Islāma valsts”, varēja netraucēti šķērsot caurumaino robežu.

Kopš Turcija uzsāka sauszemes operāciju Sīrijā, “Islāma valsts” atstumta no robežas. Taču Turciju satrauc kurdu spēki, kas kontrolē lielāko daļu robežas otras puses, lai arī tie ar ASV atbalstu karo pret džihādistiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl