Komentāri
Turcijā ķīlnieki sagrābuši prokuroru; policija sākusi atbrīvošanas operāciju
FOTO: SCANPIX

Turcijas policija otrdien Stambulā sākusi operāciju ķīlnieku atbrīvošanai, cenšoties triecienā ieņemt biroju, kurā bruņota kreiso ekstrēmistu banda sagrābusi par ķīlnieku prokuroru, kurš izmeklē apstākļus, kādos gājis bojā kāds pret valdību noskaņots protestētājs.

Vietējie mediji vēsta, ka pēc tam, kad policijas īpašo uzdevumu vienība iegājusi Stambulas tiesu pilī, atskanējuši šāvieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teroristi savu gūstekni sagrābuši viņa birojā, kas atrodas ēkas sestajā stāvā.

Pārējā ēka ir evakuēta.

Kā ziņots, teroristi piedraudējuši prokuroru nogalināt, ja netiks pildītas viņu prasības.

Prokurors Mehmets Selims Kirazs izmeklē Berkina Elvana lietu. Elvans mira pagājušā gada martā pēc tam, kad 269 dienas bija atradies komā, ko izraisīja ievainojumi, kurus viņš guva 2013. gada masu protestu laikā.

Atbildību par Kiraza sagūstīšanu uzņēmies grupējums Marksistu Revolucionārā tautas atbrīvošanās partija-fronte (DKKP-C), kas pēdējo gadu laikā sarīkojusi vairākus terora aktus.

Teroristi izplatījuši fotoattēlu, kurā redzams viens no kaujiniekiem, kas tur ieroci pie sagūstītā prokurora galvas.

Ekstrēmisti sagūstītā prokurora biroja sienas izrotājuši ar grupējuma plakātiem un karogiem.

Teroristi devuši prokuroram laiku līdz plkst. 15.36, lai viņš nosauktu to policistu vārdus, kas vainojami Elvana nāvē.

Vienlaikus ekstrēmisti pieprasījuši, lai šie policisti atzītos savos “noziegumos” tiešajā ēterā, kā arī lai tiktu pārtraukta to protestētāju tiesiskā vajāšana, kam saistībā ar 2013. gada sadursmēm izvirzītas apsūdzības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl