Turcija izsaka ultimātu! Pieprasa bezvīzu režīmu ar ES

Komentāri
Turcija izsaka ultimātu! Pieprasa bezvīzu režīmu ar ES
FOTO: LETA

Turcijas valdība izteikusi ultimātu Eiropas Savienībai (ES), pieprasot bezvīzu režīma ieviešanu. Ja tas nenotiks līdz gada beigām, Ankara draud izbeigt abu pušu vienošanos par bēgļiem.

Turcijas ārlietu ministrs Mevlits Čavušolu paziņojis, ka valsts vairs nespējot ilgāk gaidīt, tādēļ tā uzstādījusi ultimātu Eiropas Savienībai. Turcija draud izbeigt noslēgto līgumu par nelegālo migrantu apmaiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas paredz ļauj nosūtīt atpakaļ uz Turciju visus nelegālos imigrantus, kuri pāri Egejas jūrai ierodas Grieķijai piederošajās salās. Tāpat Eiropas Savienībai jāuzņem vienu Sīrijas bēgli no Turcijas, apmaiņā pret katru sīrieti, ko Ankara uzņems atpakaļ no Grieķijas.

Lai ieviestu bezvīzu režīmu, Eiropas Savienība gan vispirms aicinājusi Turciju grozīt savu pretterorisma likumu, kas valsts rokās nodod gandrīz neierobežotas iespējas vērsties pret žurnālistiem un varas kritiķiem, viņus atbrīvojot vai apcietinot.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl