Turcijā cilvēki iziet ielās, lai protestētu pret valdības visatļautību

Komentāri
Turcijā cilvēki iziet ielās, lai protestētu pret valdības visatļautību
AFP/SCANPIX

Divarpus mēnešus pēc apvērsuma mēģinājuma Turcijā turpinās vērienīgas kadru tīrīšanas valsts sektorā strādājošo vidū. Tikmēr tūkstošiem žurnālistu  izgājuši Turcijas ielās, lai pieprasītu atjaunot slēgto mediju darbību.

Turot rokās plakātus ar uzrakstiem “izbeigt valdības visatļautību”, “pārtraukt teroristu propagandu”, žurnālisti pauda asu kritiku prezidenta Redžepa Tajjipa Erdogana visatļautībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka pēc apvērsuma mēģinājuma Turcijas valdība paziņoja par ziņu aģentūru, grāmatu izdevniecību, televīziju, avīžu un žurnālu redakciju slēgšanu. Kopumā slēgti vairāk nekā 120 mediju.

Foto: protests Turcijā

Turcijas rīcība izpelnījusies asu starptautiskās sabiedrības kritiku. Tiek uzskatīts, ka Turcijas valdība šādi izrēķinās ar politiskajiem pretiniekiem. Atgādināsim, ka apvērsuma mēģinājums Turcijā notika naktī uz 16. jūliju. Apvērsumā dzīvības zaudēja vairāk nekā 290 cilvēku.

Ārkārtas stāvoklis Turcijā pagarināts vēl uz trim mēnešiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl