Komentāri
Turcija būvēs sienu uz robežas ar Irāku un Irānu, paziņo Erdoans
Foto: AFP / LETA

Turcija plāno būvēt sienu uz robežas ar Irāku un Irānu, tā paziņojis Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans.

Līdzīga siena jau tiek celta uz 911 kilometrus garās Turcijas robežas ar Sīriju. Līdz šim pabeigts 650 kilometrus garš posms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turcija sāka celt sienu uz robežas ar Sīriju 2014. gadā, lai novērstu kurdu kaujinieku un teroristu grupējuma “Daesh” kaujinieku iekļūšanu Turcijas teritorijā, kā arī lai ierobežotu Sīrijas bēgļu plūsmu. Erdoans norādījis, ka Turcija plāno uzbūvēt sienu uz Sīrijas robežas visā tās garumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl