Komentāri
Turcijā avarējis autobuss ar Latvijas un Igaunijas tūristiem
FOTO: SCANPIX

Turcijā svētdien satiksmes negadījumā cietis autobuss ar tūristiem no Igaunijas un Latvijas. Avārijā bojā gājusi viena Igaunijas pilsone. Satiksmes negadījums notika tūristu iecienītajā Antālijas reģionā netālu no Monagvatas pilsētas.

Avarējušajā autobusā atradās 24 tūristi: 22 Igaunijas pilsoņi un divi Latvijas pilsoņi, kas Turcijā izmantoja tūrisma aģentūras Wow pakalpojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumā bojā gājusi 52 gadus veca sieviete no Igaunijas. Trīs pasažieri un tūrisma gids guvis nopietnus ievainojumus, bet pārējie pasažieri – vieglākus savainojumus.

Latvijas ārlietu ministrijas amatpersonas informēja, ka neviens no satiksmes negadījumā Turcijā cietušajiem Latvijas pilsoņiem nav ievainots smagi.

Latvijas vēstniecība Turcijā esot sazinājusies gan ar tūrisma firmu Turcijā, gan Latvijas pilsoņiem, kuri šobrīd atrodas slimnīcā, bet jau tuvākajā laikā tikšot izrakstīti no slimnīcas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl