Turcijā atlaidīs 4000 amatpersonu

Komentāri
Turcijā atlaidīs 4000 amatpersonu
Foto: AP/Scanpix

Turcijā turpinās valsts pārvaldē strādājošo masveidīga tīrīšana. Pieņemts dekrēts, kas paredz atlaist gandrīz četrus tūkstošus cilvēku.

Tā ir daļa no kārtējiem varas iestāžu skarbajiem pasākumiem pēc referenduma, kurā tika nobalsots par prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana pilnvaru ievērojamu paplašināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais rīkojums paredz atlaist vairāk nekā 1000 Tieslietu ministrijas darbinieku, vairāk nekā 1000 militārpersonu un gandrīz 500 augstskolu mācībspēku.

Izdots arī otrs dekrēts, ar kuru tiek aizliegti iepazīšanās raidījumi radio un televīzijā. Un Turcija bloķējusi piekļuvi tīmekļa enciklopēdijai “Vikipēdija”. Erdogana oponenti brīdina, ka Turcija virzās uz to, lai kļūtu par konservatīvā islāma valsti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl