Turcija ar ASV plāno kopīgu operāciju pret Islāma valsti

Komentāri
Turcija ar ASV plāno kopīgu operāciju pret Islāma valsti
FOTO: LETA

Reaģējot uz Parīzes slaktiņu, aizvien tiek pastiprināti uzlidojumi Islāma valsts pozīcijām Sīrijā. Bombardēšanu veikuši gan Francijas, gan Krievijas iznīcinātāji, uzspridzinot gan ieroču noliktavas, gan Islāma valsts kazarmas.

Šobrīd ir informācija, ka uzlidojumos nogalināti vismaz 33 teroristi. Tikmēr par kopīgu operāciju pret Islāma valsti šodien paziņoja Turcija un ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš Parīzes terorakta jau vairākas Rietumu pasaules lielvaras paziņojušas par gatavību pilnībā sakaut Islāma valsti. ASV valsts sekretārs Džons Kerijs izteicies, ka no būtiskām pārmaiņām Sīriju iespējams šķir vien dažas nedēļas.

Tikmēr Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs šodien paziņojis, ka cīņai ar teroru ir nepieņemami izvirzīt priekšnosacījumus un plašākas koalīcijas izveidei pret Islāma valsti neesot izvirzīta prasība par Sīrijas prezidenta Bašara al Asada atkāpšanos. Gatava kopīgām operācijām ir arī Francija.

Francijas prezidents Fransuā Olands

Nākamotrdien es došos uz Vašingtonu, un ceturtdien uz Maskavu, lai tiktos ar prezidentiem Obamu un Putinu. Tas ir nepieciešams, lai koordinētu mūsu operācijas. Lai veiktu izšķirošus uzbrukumus Islāma valstij, mums ir jāizveido liela koalīcija.

Tikmēr Krievijas prezidents vakar vakarā tikās ar armijas pārstāvjiem, uzdodot gatavoties Francijas karakuģa ienākšanai Sīrijas piekrastē.

Tikmēr Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija paziņojusi, ka pēdējo divu diennakšu laikā Francijas un Krievijas uzlidojumos teroristu galvaspilsētai Rakai likvidēti vismaz 33 teroristu kaujinieki. Uzlidojumi veikti gan ieroču noliktavām, gan kazarmām, gan kaujinieku kontrolpunktiem.

Tikmēr par gatavošanos operācijai ar ASV Islāma valsts teroristu sakaušanai paziņojis Turcijas ārlietu ministrs. Kopīgiem spēkiem plānots slēgtu 98 kilometrus garu posmu uz Turcijas robežas ar Sīriju, kas vēl nav nodrošināts pret Islāma valsti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl