Turcija apcietinājusi Turcijas-Vācijas dubultpilsoni, “Die Welt” žurnālistu

Komentāri

Turcija kļūst arvien autoritārāka. Stambulas tiesa otrdien, 28. februārī, lika paturēt apcietinājumā Vācijas laikraksta ”Die Welt” korespondentu Denizu Jidželu, kurš ir Turcijas-Vācijas dubultpilsonis.

43 gadus veco žurnālistu Turcija apsūdz teroristu propagandas izplatīšanā un centienos graut valsts varu. Viņš tiek turēts apcietinājumā jau gandrīz divas nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jidžels pērn publicētā “Die Welt” rakstā stāstīja par to, kā Turcijas valdība sociālajos medijos sākusi izmantot interneta troļļus. Žurnālists savā rakstā daļēji balstījās uz hakeru publicētiem dokumentiem, kuros atklājas šī informācija.

Šie dokumenti tika iegūti, uzlaužot Turcijas enerģētikas ministra e-pastu. Savukārt šis ministrs ir arī Turcijas prezidenta Redžepa Erdogana znots.

Jau ziņots, – pēc neveiksmīgā apvērsuma mēģinājuma pērnā gada jūlijā Turcijas valdība apcietinājusi lielu skaitu politisko oponentu. Taču Jidžels ir pirmais vācu žurnālists, kuru Turcijā piemeklējis līdzīgs liktenis.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl