Turcija apcietinājusi Turcijas-Vācijas dubultpilsoni, “Die Welt” žurnālistu

Komentāri

Turcija kļūst arvien autoritārāka. Stambulas tiesa otrdien, 28. februārī, lika paturēt apcietinājumā Vācijas laikraksta ”Die Welt” korespondentu Denizu Jidželu, kurš ir Turcijas-Vācijas dubultpilsonis.

43 gadus veco žurnālistu Turcija apsūdz teroristu propagandas izplatīšanā un centienos graut valsts varu. Viņš tiek turēts apcietinājumā jau gandrīz divas nedēļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jidžels pērn publicētā “Die Welt” rakstā stāstīja par to, kā Turcijas valdība sociālajos medijos sākusi izmantot interneta troļļus. Žurnālists savā rakstā daļēji balstījās uz hakeru publicētiem dokumentiem, kuros atklājas šī informācija.

Šie dokumenti tika iegūti, uzlaužot Turcijas enerģētikas ministra e-pastu. Savukārt šis ministrs ir arī Turcijas prezidenta Redžepa Erdogana znots.

Jau ziņots, – pēc neveiksmīgā apvērsuma mēģinājuma pērnā gada jūlijā Turcijas valdība apcietinājusi lielu skaitu politisko oponentu. Taču Jidžels ir pirmais vācu žurnālists, kuru Turcijā piemeklējis līdzīgs liktenis.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl