Komentāri
Turcijā absolūto varu atgūst Taisnīguma un attīstības partija
Foto: AFP / LETA

Uzvaru Turcijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās guvusi valdošā Taisnīguma un attīstības partija. Partija atguvusi absolūto vairākumu, kuru tā zaudēja pēc iepriekšējām parlamenta vēlēšanām jūnijā.

Analītiķi uzskata, ka šāda uzvara valstī sola nopietnas pārmaiņas. Partijas dibinātājs – prezidents Redžeps Tajips Erdogans – plāno Turciju pārveidot par prezidentālu valsti. Īsi pēc uzvaras Taisnīguma un attīstības partija jau paziņojusi, ka aicinās veikt izmaiņas valsts konstitūcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es aicinu visas jaunievēlētās partijas apvienoties un izstrādāt jaunu valsts nacionālo konstitūciju, lai varētu nodrošināt godīgu valsts pārvaldību un politiku bez birokrātijas,” citēts valsts premjers Ahmets Davutoglu.

Skaties foto:

Tikmēr tiek paustas bažas, ka vēlēšanu iznākums veicinās šķelšanos starp Erdogana atbalstītājiem un pretiniekiem, kuri baidās, ka valstī varētu nostiprināties autoritārais režīms.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl