Komentāri
Tūkstošiem jūras lauvu apsēdušas Oregonas štata piekrasti un mielojas ar lašiem
Foto: REUTERS/SCANPIX

Neparasts skats pārsteidzis kādu ASV Oregonas štata piekrastes pilsētu. Tās ostu apsēduši simtiem jūras lauvu, kas mielojas ar tuvējos ūdeņos esošajiem lašu krājumiem.

Saspiedušies kā sardīnes konservu kārbā, vairāk nekā divarpus tūkstoši jūras lauvu ir ieņēmuši laivu piestātni Oregonas štata Astorijas pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparastais skats daudziem liek uzdot jautājumu – vai šie radījumi ir traucēklis – vai arī potenciāla “slaucamā govs” tūristu pievilināšanai.

Šajās dienās pilsētā iebraucēju netrūkst, un pieplūdums ir tieši jūras lauvu dēļ. Tomēr pilsētas amatpersonām ir cits viedoklis – piestātnes saimnieki sūdzas, ka dzīvnieki to bojājot, tāpēc tiek uzdots jautājums – kas par to maksās?

Iespaidīgais jūras lauvu skaits arī atbaida peldlīdzekļu īpašniekus, kas izvēlas citu vietu, kur noenkurot savas jahtas un kuterus.

Sagaidāms, ka jūras lauvu problēmu atrisinās paši jūras lauvas – tiek prognozēts, ka tie pametīs ostu maija beigās, kad tuvējā apkārtnē beigsies lašu ceļošana uz nārsta vietām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl