Komentāri

Japānas ziedošo ķiršu koku sezona tikai tikko sākusies, bet pilsētu parkus jau pārpludinājuši cilvēku pūļi. Vairāki desmiti tūkstoši devušies uz Tokijas Ueno parku, lai aplūkotu krāšņo dabas rotu, uzņemtu fotogrāfijas un nodotos rāmam piknikam dabā.

Daudziem hanami [japāņu valodā – red.] jeb ziedošo ķiršu aplūkošana ir ne tikai iespēja pabūt dabā, bet arī arī iepazīt jaunus draugus. Protams, ķiršu ziedēšanas sezona pulcē arī prāvu pulku tūristu. Japānas tūrisma ministrijas dati liecina, ka tieši aprīlī valsti visvairāk apmeklē ārvalstnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Japānā ir aptuveni desmit tūkstoši ķiršu koku. To ziedēšanu meteorologi Japānā uzskata par drošu silta laika un pavasara iestāšanās vēstnesi.

Maigi rozā ziediņi arī simbolizē jaunu sākumu, tos saista ar skolas gaitu vai kādu nodarbību sākšanu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl