Komentāri
Tūkstošiem austriešu iziet ielās, lai paustu atbalstu bēgļu uzņemšanai
Foto: AFP / LETA

Vairāk nekā 20 000 Austrijas galvaspilsētas Vīnes iedzīvotāju pagājušajā naktī izgājuši ielās, lai paustu atbalstu un solidaritāti nelegālajiem imigrantiem, kuri bēg no kara plosītajām valstīm.

Demonstrācija notiek dažas dienas pēc tam, kad kravas automašīnā Austrijā tika atrastas vairāku desmitu imigrantu mirstīgās atliekas. Austrijas iedzīvotāji, turot rokās sveces un plakātus, pauda atbalstu bēgļiem, norādot, ka cilvēktiesībām nav robežu, un neviena persona nav nelikumīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es esmu šeit, jo cilvēki mums lūdz palīdzību. Viss tiek risināts pārāk lēni. Ir svarīgi, ka varam iziet ielās un parādīt, ka atbalstām un esam gatavi uzņemt cilvēkus,” teic protesta dalībniece Klaudija.

Tikmēr Austrijas amatpersonas būtiski pastiprinājušas drošības kontroli. Vakar likumsargi aizturējuši divus vilcienus no Ungārijas un likuši izkāpt vairākiem simtiem imigrantu. Vilcieni tika apturēti netālu no robežas. Viens no tiem bija ceļā uz Vācijas pilsētu Minheni – tajā atradās vairāk nekā 400 imigrantu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl