Komentāri
Tūkstoš cilvēku Briselē iziet ielās, lai iestātos par tiesībām veikt abortu

Skaļš protests noticis Beļģijas galvaspilsētā Briselē. Tur pulcējušies vairāk nekā tūkstoš cilvēku, lai iestātos par tiesībām veikt abortu.

Demonstranti ceturtdienas vakarā bija sapulcējušies pie Eiropas Savienības institūcijām, lai iestātos par vienlīdzīgām tiesībām veikt abortu visās Eiropas valstīs. Ar dažādiem plakātiem un skaļiem saukļiem viņi protestēja pret to, ka vairākās valstīs aborta izdarīšana ir aizliegta vai ierobežota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Anna
protestētāja

Kā sievietei un arī kā vīrietim ir svarīgi parādīt, ka visiem ir vienlīdzīgas tiesības izdarīt lēmumus attiecībā uz savu ķermeni un savu dzīvi. Nevar aizliegt izdarīt izvēli. Tādēļ šajā protestā piedalīties ir svarīgi.

Visstingrākie likumi Eiropā attiecībā uz abortu veikšanu ir Īrijā un Ziemeļīrijā. Tikmēr Grieķijā, Polijā, Beļģijā un Spānijā pastāv stingri noteikumi, kas ierobežo abortu veikšanu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl