Komentāri
Tūkstoš cilvēku Briselē iziet ielās, lai iestātos par tiesībām veikt abortu

Skaļš protests noticis Beļģijas galvaspilsētā Briselē. Tur pulcējušies vairāk nekā tūkstoš cilvēku, lai iestātos par tiesībām veikt abortu.

Demonstranti ceturtdienas vakarā bija sapulcējušies pie Eiropas Savienības institūcijām, lai iestātos par vienlīdzīgām tiesībām veikt abortu visās Eiropas valstīs. Ar dažādiem plakātiem un skaļiem saukļiem viņi protestēja pret to, ka vairākās valstīs aborta izdarīšana ir aizliegta vai ierobežota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Anna
protestētāja

Kā sievietei un arī kā vīrietim ir svarīgi parādīt, ka visiem ir vienlīdzīgas tiesības izdarīt lēmumus attiecībā uz savu ķermeni un savu dzīvi. Nevar aizliegt izdarīt izvēli. Tādēļ šajā protestā piedalīties ir svarīgi.

Visstingrākie likumi Eiropā attiecībā uz abortu veikšanu ir Īrijā un Ziemeļīrijā. Tikmēr Grieķijā, Polijā, Beļģijā un Spānijā pastāv stingri noteikumi, kas ierobežo abortu veikšanu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl