1 komentārs
Tukšas ielas, veikali un kafejnīcas… Migranti ir “izsvēpējuši” vietējos Francijas pilsētiņas iedzīvotājus
Foto: EPA / LETA

Samilzusī bēgļu krīze ievērojami iedragājusi Francijas ostas pilsētas Kalē ekonomiku. Tiek lēsts, ka vietējo uzņēmēju ienākumi samazinājušies par vairāk nekā 30%.

Tukšas ielas, veikali un kafejnīcas, tāda kļuvusi Kalē pilsētas ikdiena kopš tajā sāka mitināties tūkstošiem patvēruma meklētāji.

Amatpersonas cenšas kliedēt izskanējušo informāciju par situāciju Kalē, norādot, ka migranti, kas uzturas tā dēvētajā Džungļu nometnē, pilsētu neapmeklē. Tikmēr vietējo iedzīvotāju viedokļi atšķiras – vieni min strauji pieaugošo noziedzību, bet citi norāda, ka patvēruma meklētāji viņu ikdienu neietekmē.

Foto: tā dēvētā Džungļu nometne Kalē

”Uzņēmēji saskaras ar problēmām. Esmu dzirdējis, ka pilsētu pametuši  vietējie iedzīvotāji, bet teikšu godīgi – esmu Kalē iedzīvotājs un nevienu, kas mīt Džungļos neesmu redzējis,’’ citēts pilsētas iedzīvotājs Lorēns.

Saskaņā ar vietējo varasiestāžu aplēsēm Kalē mitinās aptuveni četri tūkstoši bēgļu, lielākā daļa no viņiem tiek uzskatīti par ekonomiskajiem migrantiem.

TOP komentāri

  • Ingus Nomme
    0 0 0

    Ingus Nomme

    Kale, vai Franciski Calais migranti ir redzami visur, gan pilseta, gan nomale, un komfortabli justies nevar pat pilsetas centra..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl