Trīs dienas līdz prezidenta vēlēšanām Francijā pastiprinātas drošības kontroles

Komentāri

Francijas policija turpina šķetināt aizturēto teroristu identitātes. Līdz prezidenta vēlēšanām atlikušas trīs dienas, un tieši to priekšvakarā abi franči bija plānojuši uzbrukt kādam no kampaņā iesaistītajiem. Neoficiāli tiek uzskatīts, ka par upuri bija noskatīts konservatīvo kandidāts Fransuā Fijons.

Pēdējās dienas līdz prezidenta vēlēšanām Francijā norit saspringti. Bailēs no terora draudiem kandidātu uzstāšanās notiek pastiprinātas drošības kontroles apstākļos, turklāt spriedzi rada protesti un sadursmes dažādu grupu starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iekšlietu ministrija paziņojusi, ka aizvakar Marseļā aizturētie vīrieši, abi Francijas pilsoņi, plānojuši uzbrukumus tieši vēlēšanu priekšvakarā. Neoficiāli ir ziņas, ka viņu mērķis bijis konservatīvo kandidāts Fransuā Fijons, kurš par briesmām esot ticis brīdināts. Kampaņa tik un tā netiek pārtraukta, vēl līdz svētdienai cenšoties iegūt neizlēmušo franču balsis.

Fijons šobrīd nav starp reitingu līderiem, tomēr viņa popularitāte aug, un, mācoties no Lielbritānijas un ASV sociologu neveiksmēm precīzi prognozēt iznākumu, svētdien otrajā kārtā tiklab iekļūt var jebkuri divi no šobrīd četriem vadošajiem kandidātiem – konservatīvā Fijona, kreisā Melanšona, kurš ar hologrammas palīdzību “kampaņo” vairākās vietās vienlaikus, galēji labējās Lepēnas, kura solījusi izvest Franciju no Eiropas Savienības, un, visbeidzot, centriskā Makrona, kurš, tieši pretēji, iestājas par eiropeiskām vērtībām.

Otrā un izšķirošā prezidenta vēlēšanu kārta notiks divas nedēļas vēlāk.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl