Komentāri

Triju Latvijas kravas automašīnu sadursme Lietuvā ceturtdien izraisījusi kilometriem garus sastrēgumus maģistrālē Via Baltica pie Pasvales. Cilvēki avārijā nav cietuši, vēsta 15min.lt. Sadursme notikusi aptuveni plkst. 11.00. Satiksmi uz autoceļa nācies slēgt uz trim stundām.

Avārijas iemesli pagaidām nav īsti skaidri pat operatīvo dienestu darbiniekiem, bet domājams, ka pēdējā mašīna nav ieturējusi drošu distanci. Pēc provizoriskas informācijas, viena no mašīnām kādu laiku stāvējusi ceļmalā, tad sākusi braukt un izbraukusi satiksmes joslā. Tuvākās mašīnas vadītājs uz šo manevru paspējis reaģēt, bet tai sekojošais transportlīdzeklis atradies pārāk tuvu, nav varējis nobremzēt pietiekami ātri un ietriecies priekšā braucošajā mašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferi, par laimi, nav cietuši. Neviens no viņiem nav braucis reibumā.

Policijas darbinieki un ugunsdzēsēji, kas atsteigušies avārijas vietā, gan savākuši uz seguma izmētātās atlūzas, bet atbrīvot braucamo daļu nav bijis viņu spēkos, un autovadītājiem abpus notikuma vietas nācies apbruņoties ar pacietību, kamēr ar šo darbu tikuši galā tehniskās palīdzības dienesta “Kadex” darbinieki.

Tos transportlīdzekļus, kuri no avārijas vietas atradušies tālāk, Panevēžas policijas darbinieki novirzījuši pa tuvējiem zemesceļiem, palīdzot viņiem apbraukt bloķēto maģistrāles vietu.

Avārijas iemeslus noskaidros Pasvales policija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl