Komentāri

Aizdomīgas sarunas dēļ Lielbritānijas zemo cenu aviokompānijas “EasyJet” lidmašīna, kas no Ļubļanas bija ceļā uz Londonu, tikusi novirzīta uz Ķelnes lidostu Vācijā, kur veikusi ārkārtas nolaišanos.

Šāda rīcība sekoja, reaģējot uz pasažieru noklausītu sarunu lidmašīnas salonā, kurā trīs vīri runājuši par terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasažieri par dzirdēto informēja apkalpi, un tika pieņemts lēmums neturpināt ceļu uz Londonu, bet lidmašīnu novirzīt. Pēc nolaišanās Ķelnē pasažierus evakuēja pa avārijas trapu un nogādāja tranzīta zonā, kur viņus nopratināja policija.

Trīs aizdomīgie vīrieši tika aizturēti. Kontrolētā sprādzienā policija iznīcināja mugursomu, kuru neviens no pasažieriem neatzina par savu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl