Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu

Komentāri
Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu
AFP/LETA

Otrajās ASV prezidenta amata kandidātu debatēs Donalds Tramps veltījis asu kritiku eksprezidentam Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu, ko šonedēļ iedragāja atklātībā nonācis desmit gadus vecs videoieraksts, kurā republikāņu partijas kandidāts lielās ar savām spējām savaldzināt sievietes.

Pusotru stundu ilgajās debatēs Tramps deklarēja, ka atšķirībā no Klintona viņš ir tikai runājis, kamēr viņa sāncenses dzīvesbiedrs ir ķēries pie darbiem. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Hilarijai Klintonei vajadzētu kaunēties par sava vīra rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Donalds Tramps:

Tas, ko viņš ir izdarījis sievietēm – šīs valsts politikas vēsturē nekad nav bijis neviens, kas tik slikti izturējies pret sievietēm. Sakiet, ko jūs gribat, bet Bils Klintons ir nodarījis pāri sievietēm.

Tramps un Klintone arī “saķērās” jautājumos par Sīrijas konfliktu, Krievijas agresiju, Trampa atteikšanos publiskot savas nodokļu deklarācijas un Trampa plānu imigrantu šķirošanai no valstīm, kas saistītas ar terorismu.

Telekompānijas CNN un aģentūras ORC veiktā aptauja liecina, ka 57% aptaujāto par šo debašu uzvarētāju uzskata Klintoni, kamēr tikai 34% uzskata, ka debatēs uzvarējis Tramps.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl