Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu

Komentāri
Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu
AFP/LETA

Otrajās ASV prezidenta amata kandidātu debatēs Donalds Tramps veltījis asu kritiku eksprezidentam Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu, ko šonedēļ iedragāja atklātībā nonācis desmit gadus vecs videoieraksts, kurā republikāņu partijas kandidāts lielās ar savām spējām savaldzināt sievietes.

Pusotru stundu ilgajās debatēs Tramps deklarēja, ka atšķirībā no Klintona viņš ir tikai runājis, kamēr viņa sāncenses dzīvesbiedrs ir ķēries pie darbiem. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Hilarijai Klintonei vajadzētu kaunēties par sava vīra rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Donalds Tramps:

Tas, ko viņš ir izdarījis sievietēm – šīs valsts politikas vēsturē nekad nav bijis neviens, kas tik slikti izturējies pret sievietēm. Sakiet, ko jūs gribat, bet Bils Klintons ir nodarījis pāri sievietēm.

Tramps un Klintone arī “saķērās” jautājumos par Sīrijas konfliktu, Krievijas agresiju, Trampa atteikšanos publiskot savas nodokļu deklarācijas un Trampa plānu imigrantu šķirošanai no valstīm, kas saistītas ar terorismu.

Telekompānijas CNN un aģentūras ORC veiktā aptauja liecina, ka 57% aptaujāto par šo debašu uzvarētāju uzskata Klintoni, kamēr tikai 34% uzskata, ka debatēs uzvarējis Tramps.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl