Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu

Komentāri
Tramps velta asu kritiku Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu
AFP/LETA

Otrajās ASV prezidenta amata kandidātu debatēs Donalds Tramps veltījis asu kritiku eksprezidentam Bilam Klintonam, cerībā saglābt savu tēlu, ko šonedēļ iedragāja atklātībā nonācis desmit gadus vecs videoieraksts, kurā republikāņu partijas kandidāts lielās ar savām spējām savaldzināt sievietes.

Pusotru stundu ilgajās debatēs Tramps deklarēja, ka atšķirībā no Klintona viņš ir tikai runājis, kamēr viņa sāncenses dzīvesbiedrs ir ķēries pie darbiem. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Hilarijai Klintonei vajadzētu kaunēties par sava vīra rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Donalds Tramps:

Tas, ko viņš ir izdarījis sievietēm – šīs valsts politikas vēsturē nekad nav bijis neviens, kas tik slikti izturējies pret sievietēm. Sakiet, ko jūs gribat, bet Bils Klintons ir nodarījis pāri sievietēm.

Tramps un Klintone arī “saķērās” jautājumos par Sīrijas konfliktu, Krievijas agresiju, Trampa atteikšanos publiskot savas nodokļu deklarācijas un Trampa plānu imigrantu šķirošanai no valstīm, kas saistītas ar terorismu.

Telekompānijas CNN un aģentūras ORC veiktā aptauja liecina, ka 57% aptaujāto par šo debašu uzvarētāju uzskata Klintoni, kamēr tikai 34% uzskata, ka debatēs uzvarējis Tramps.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl