Tramps uzskata, ka viņa rosinātais imigrantu ieceļošanas aizliegums ir lielisks

Komentāri
Tramps uzskata, ka viņa rosinātais imigrantu ieceļošanas aizliegums ir lielisks
FOTO: LETA

Donalds Tramps, atbildot uz žurnālistu jautājumiem, norādīja, ka nebēdā par viņa imigrantu ieceļošanas aizlieguma bloķēšanu, jo jaunnedēļ viņš parakstīšot jaunu rīkojumu.

Tramps uzstāja, ka jaunais un uzlabotais rīkojums palīdzēšot pasargāt Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājus no briesmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot noraidīto imigrantu ieceļošanas aizliegumu no septiņām, galvenokārt musulmaņu apdzīvotām valstīm, Tramps uzsvēra, ka pats rīkojums bijis lielisks un viņa birojs labi pie tā pastrādājis, taču rīkojuma bloķēšanā esot vainojama tiesa, kuras lēmums nebijis labvēlīgs.

Jaunais imigrācijas dekrēts atbildīšot tiesas prasībām, taču Tramps norāda, ka ar to viņš panākšot daudz vairāk un ieceļotāju aizliegums būs spēkā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl