Tramps uz īsu brīdi negaidīti pametis slimnīcu, lai pateiktos atbalstītājiem

1 komentārs
Tramps uz īsu brīdi negaidīti pametis slimnīcu, lai pateiktos atbalstītājiem
AFP / SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps, kas pēc inficēšanās ar Covid-19 vīrusu turpina ārstēšanos netālu no Vašingtonas, svētdien slimnīcu uz īsu brīdi negaidīti pameta, lai pateiktos atbalstītājiem, kas dežurēja līdzās slimnīcas teritorijai.

Braucot melnā apvidus auto, prezidents pamāja atbalstītājiem, kas bija sapulcējušies līdzās Voltera Rīda armijas slimnīcai Mērilendas štata Betesdā.

Auto, kurā bija vēl vismaz divi cilvēki, prezidents bija apvilcis sejas masku.

“Mēs sagādāsim mazu pārsteigumu dižajiem patriotiem, kas mums ir te ārā uz ielas,” video vēstījumā tviterī īsi pirms vizītes pavēstīja Tramps. “Es tūliņ došos nelielā pārsteiguma vizītē.”

Prezidents atzina, ka “par Covid uzzinājis ļoti daudz, tiešām ejot skolā”.

“Šī ir īstā skola. Šī nav tāda “lasīsim grāmatas” skola, un es to saprotu, un tā ir ļoti interesanta lieta,” viņš piebilda.

Jau ziņots, ka Trampam ceturtdien tika diagnosticēta saslimšana ar Covid-19, bet piektdien viņš tika nogādāts Voltera Rīda militārajā hospitālī Mērilendas štata Betesdā, kas atrodas netālu no Vašingtonas.

Slimības dēļ Tramps ir bijis spiests atcelt priekšvēlēšanu kampaņas pasākumus.

Republikāņu partija ir apstiprinājusi viņa kandidatūru otrajam pilnvaru termiņam, un 3.novembrī paredzētajās prezidenta vēlēšanās Trampam būs jāsacenšas ar Demokrātu partijas kandidātu, bijušo viceprezidentu Džo Baidenu.