Tramps: Ukrainai un Ķīnai būtu jāveic izmeklēšana saistībā ar Baideniem

0 Komentāru
Tramps: Ukrainai un Ķīnai būtu jāveic izmeklēšana saistībā ar Baideniem
REUTERS/SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien pauda pārliecību, ka izmeklēšanu saistībā ar bijušo Amerikas Savienoto Valstu viceprezidentu Džo Baidenu un viņa dēlu Hanteru vajadzētu veikt kā Ukrainai, tā Ķīnai.

“Es uzskatu, – ja viņi būtu pilnīgi godīgi šajā lietā, viņi sāktu nopietnu izmeklēšanu saistībā ar Baideniem,” žurnālistiem līdzās Baltajam namam sacīja Tramps.

Būdams Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska vietā, “es ieteiktu, lai viņi sāk izmeklēšanu saistībā ar Baideniem”, piebilda Tramps.

“Tāpat Ķīnai būtu jāsāk izmeklēšana saistībā ar Baideniem,” sacīja Tramps.

Izsakoties par Džo Baidenu un viņa dēlu Hanteru, Tramps norādīja: “Pastāv diezgan labas izredzes, ka varētu nākt gaismā – ir vēl vairākas citas valstis, kuras viņi ir apkrāpuši.”

Savukārt izsakoties par impīčmenta izmeklēšanu, prezidents sacīja: “Visa šī izmeklēšana jūk laukā.”

Demokrātu kontrolētā Pārstāvju palāta pagājušonedēļ nolēma sākt impīčmenta izmeklēšanu saistībā ar trauksmes cēlāja ziņojumu, ka Tramps jūlijā telefonsarunā ar Zelenski mēģinājis viņu pierunāt sniegt informāciju par Trampa politiskā pretinieka Džo Baidena un viņa dēla Hantera darbību Ukrainā. Pastāv bažas, ka Tramps aizturējis militāro palīdzību Ukrainai, lai izdarītu spiedienu uz Kijevu.

0 Komentāru