Tramps TV debatēs draud ielikt Klintoni cietumā, ja viņam izdosies uzvarēt

Pievienot komentāru
Tramps TV debatēs draud ielikt Klintoni cietumā, ja viņam izdosies uzvarēt

Patiešām spraigas svētdienas vakarā izvērtās ASV prezidenta amata kandidātu debates. Kā dzirksteles lidoja personiski apvainojumi un pat draudi konkurentu ielikt aiz restēm. Līdz vēlēšanām atlicis mazāk nekā mēnesis. Pašreizējie aptauju dati liecina, ka līderos turas Hilarija Klintone, taču Trampa izredzes nav pilnīgi izplēnējušas – par spīti visiem skandāliem.

Milžu cīņas. Televīzijas debates ir viens no svarīgākajiem instrumentiem, kā ASV prezidenta kandidāti, nonākuši finiša taisnē, viens otru vēlētāju acīs vēl var pagūt apsteigt. Trampa un Klintones nepatiku vienam pret otru uzskatāmi apliecināja tas, ka sāncenši pirms vārdu dueļa viens otram pat nepaspieda roku. Ar aizturētu elpu skatītāji gaidīja, kādos toņos izvērsīsies nesen gaismā nākušais ieraksts, kurā Tramps pirms desmit gadiem paudis ārkārtīgi vulgāru attieksmi pret sievietēm.

Par saviem vārdiem atvainojies, Tramps ātri pārgāja pretuzbrukumā. Atgādinot par seksa skandāliem, kādos savulaik iekūlās Klintones vīrs, eksprezidents Bils Klintons. Tramps pirms debatēm pat sasauca preses konferenci, kurā piedalījās vairākas sievietes, kas savulaik apsūdzēja Klintonu par seksuālu uzmākšanos.

Kā allaž, Tramps atgādināja par Klintones e-pasta skandālu, bet Klintone Trampam pārmeta nodokļu nemaksāšanu. Debašu karstumā ekscentriskais miljonārs pat izspļāva, ka viņa uzvaras gadījumā Klintonei būs jāsēž cietumā.

“Ja es uzvarēšu, došu rīkojumu ģenerālprokurora likt īpašajam prokuroram izpētīt jūsu situāciju, jo līdz šim nekad nav bijis tik daudz melu, tik lielas maldināšanas,” izteicās Tramps. “Tas ir ārkārtīgi labi, ka tāda temperamenta cilvēks kā Donalds Tramps nav atbildīgs par likumiem mūsu valstī,” uz viņa teikto reaģēja Klintone. “… Jo tad Tu nonāktu cietumā!” turpināja Tramps.

Līdz ASV prezidenta vēlēšanām palicis mazāk nekā mēnesis. Klintones izredzes uzvarēt šobrīd tiek vērtētas kā augstākas nekā Trampam.

Video

Lasi vēl