Komentāri
Tramps tomēr nesākšot izmeklēšanu pret Klintoni skandalozajā e-pastu lietā

ASV jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps tomēr atturēsies sākt kriminālvajāšanu pret savu konkurenti vēlēšanās Hilariju Klintoni. Nākamais prezidents sniedzis plašu interviju laikrakstam The New York Times.  

Priekšvēlēšanu laikā viena no Trampa skaļākajām frāzēm bija saistīta ar Klintones sūdzēšanu tiesā saistībā ar viņas e-pastu skandālu. Taču šobrīd topošais prezidents šo vēlmi atmetis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šāda veida lēmumi par izmeklēšanām būtu jāveic bez politiskajām saistībām, noteikti ne saistībā ar Balto namu. Šādus principus esam ievērojuši mēs, visi bijušie, un, cerams, arī topošie prezidenti,” citēts Baltā nama pārstāvis Džošs Ērnests.

Tramps gan intervijā noliedzis, ka grib pilnībā novērsties no Klintones darbību pārbaudes. Vēlāk viņš norādījis, ka nevēlas sāpināt Klintonu ģimeni.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl