Tramps sola jau tuvāko mēnešu laikā uzsākt bēdīgi slavenās sienas būvniecību

2 komentāri
Tramps sola jau tuvāko mēnešu laikā uzsākt bēdīgi slavenās sienas būvniecību

Donalds Tramps pieteicis karu nelegālajai imigrācijai. Jaunais ASV prezidents tur solījumu un jau tuvāko mēnešu laikā sola sākt būvēt sienu uz ASV robežas ar Meksiku.

Tramps parakstījis rīkojumu, kas ļaus “uz dienvidu robežas būvēt lielu fizisku barjeru”, palielinās resursus robežas drošības aģentiem, palielinās aizturēšanas platības nelegālajiem imigrantiem un nodrošinās imigrantu deportāciju.

”Mēs piedzīvojam krīzi uz mūsu dienvidu robežas. Nepieredzētais nelegālo imigrantu pieaugums kaitē gan Meksikai, gan ASV. Uzskatu, ka šie soļi, ko mēs veiksim, uzlabos drošību abās valstīs. Tauta bez robežām nav tauta. Sākot ar šodienu, Amerikas Savienotās Valstis atkal pārņem kontroli pār savām robežām,” citēts Tramps.

Tramps paziņojis, ka sienas būvniecības uzsākšanai tiks tērēta ASV nodokļu nauda, bet iztērētos līdzekļus Vašingtonai, galu galā, kompensēs Meksika. Tāpat Tramps plāno izbeigt sīriešu bēgļu uzņemšanu, kā arī uz 120 dienām apturēt plašāka mēroga ASV bēgļu programmu.

Saskaņā ar šo projektu prezidents arī plāno uz vismaz 30 dienām apturēt vīzu izsniegšanu cilvēkiem no musulmaņu valstīm. Atgādinām, ka Tramps nelegālās imigrācijas apkarošanu padarīja par savas pirmsvēlēšanu kampaņas stūrakmeni, solot uzcelt mūri gar ASV un Meksikas robežu, lai apturētu nelegālo imigrāciju no Meksikas un citām Latīņamerikas valstīm.

2 komentāri