Tramps sola būvēt spožāku un cerīgāku ASV nākotni

Pievienot komentāru
Tramps sola būvēt spožāku un cerīgāku ASV nākotni
FOTO: LETA

Amerikas Savienotās Valstis gatavojas novembrī gaidāmajām prezidenta vēlēšanām. Pagājušajā naktī, noslēdzoties priekšvēlēšanu kampaņai, Republikāņu partija prezidenta amatam oficiāli izvirzījusi skandalozo miljardieri, naftas magnātu – Donaldu Trampu. 

Ar ovācijām Trampa nominēšanu izziņoja republikāņu nacionālajā konventā Klīvlendā, Ohaio štatā.

Oficiāli nomināciju Tramps pieņems rīt, bet uzrunā ASV iedzīvotājiem un partijas biedriem, Tramps nešaubījās, ka gaidāmajās vēlēšanās uzvarēs.

ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps

Es strādāšu, lai amerikāņi atgūtu savu valsti un savas darbavietas. Mēs stiprināsim savu aizsardzību, robežas un cīnīsimies ar nekontrolēto imigrāciju. Ar saviem plāniem un to, kā mēs būvēsim spožāku un cerīgāku Amerikas nākotni, es pastāstīšu ceturtdien. Svarīgākais, ir Ameriku atkal padarīt stipru. Mēs uzvarēsim novembrī.

Tramps vairākkārt izpelnījies asu kritiku par radikālajiem uzskatiem. Jo īpaši, kad viņš paziņoja, ka musulmaņiem vajadzētu aizliegt iebraukt ASV. Taču tieši tas, pēc ekspertu domām, palīdzējis Trampam iemantot vēlētāju uzticību.

Nule izcēlās vēl viens skandāls. Viņa sievu Melāniju pieķēra plaģiātismā. Viņa atkārtoja esošās pirmās lēdijas – Mišelas Obamas – astoņus gadus vecu uzrunu.

Sagaidāms, ka novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās Tramps sacentīsies ar bijušo ASV valsts sekretāri, demokrātu partijas kandidāti Hilariju Klintoni.

Video