Tramps šokē ar izteikumiem par sievietēm! Vai viņam vēl ir izredzes kļūt par ASV prezidentu? BALSO!

Pievienot komentāru
Tramps šokē ar izteikumiem par sievietēm! Vai viņam vēl ir izredzes kļūt par ASV prezidentu? BALSO!

Pamatīgās ziepēs iekūlies ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps. Kad jau likās, ka pēc visa, ko viņš publiski paudis, būs grūti sabiedrību vēl ar ko pārsteigt, tagad Trampam jāatvainojas par vairāk nekā desmit gadus vecu audio ierakstu, kurā viņš pauž, maigi izsakoties, sievietēm neglaimojošus uzskatus. No viņa jau novērsusies daļa Republikāņu partijas.

Šoreiz Donalds Tramps iekritis ar audio ierakstu no 2005. gada, kad viņš ierodas ziepju operas filmēšanā un neapzinās, ka mikrofons ir ieslēgts vēl pirms viņš izkāpis no autobusa. Viņš apspriež sievietes un dalās pārdomās, ka drīkst tās bučot un apgrābstīt pēc patikas, jo ir sabiedrībā pazīstama persona.

Donalds Tramps, ASV prezidenta amata kandidāts:

Es viņu lencu. Viņa bija Palm Bīčā, es viņai tuvojos, un man nekas nesanāca. Es to atzīstu. Es mēģināju viņu izd***t. Viņa bija precējusies.

Zini, mani automātiski savaldzina skaistas… Es sāku viņas skūpstīt. Tas ir kā magnēts! Un, kad esi slavens, viņas ļauj to darīt. Var darīt, ko grib! Sagrābt aiz p***s. Var darīt jebko!

Saruna notiek ar šovu vadītāju Billiju Bušu, kurš Trampam piebalso un smejas līdzi viņa rupjībām. Lai arī ieraksts ir jau vienpadsmit gadus vecs, nav nejauši, ka atklātībā tas nonācis tieši tagad – mēnesi pirms vēlēšanām. Saprotot, ka laika vērst notikušo par labu var izrādīties nepietiekami, Tramps nekavējoties publiskojis atvainošanos, kas no viņa puses ir visai reta parādība.

Vai Donaldam Trampam vēl ir izredzes kļūt par ASV prezidentu pēc audio ieraksta nākšanas klajā? Saistītais raksts

Rezultāti:
20%

80%

Savā atvainošanas runā Tramps saka: “Es nekad neesmu teicis, ka esmu perfekts vai izlicies par kādu, kas neesmu. Es to pateicu, es kļūdījos, es atvainojos.”

Tomēr viņa sāncenses nometne Trampam negrasās piedot. Hilarijas Klintones komanda jau sagatavojusi pretsitienu, samontējot vulgārākos no miljardiera izteikumiem, kas viņu skaidri parāda kā seksistu, kura nokļūšana Baltajā namā būtu traģēdija.

Video

Lasi vēl