Komentāri
Tramps Šarlotsvilas traģēdijā vaino abas puses un izpelnās lielu kritiku
Foto: AP / Scanpix

Abas puses ir vainīgas. Šādu vēstījumu ASV prezidents Donalds Tramps nodeva preses konferencē, komentējot traģiskos notikumus nedēļas nogalē Šarlotsvilā.

Ultralabējo un neonacistu sadursmēs ar Šārlotsvilas iedzīvotājiem, kā arī galēji kreisajiem protestētājiem, izdzisa jaunas sievietes dzīvība. 20 gadus vecs baltās rases pārākuma ideju piekritējs viņai un vēl vairākiem citiem uzbrauca ar savu auto. Baltā nama saimnieks šonakt jau trešo reizi sniedzis komentārus par notikušo, uzsverot, ka rasistu gājiens bija vardarbīgs, taču arī otrs flangs nav gluži nevainīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienā pusē nostājās ļoti slikts grupējums, bet arī otrā pusē bija vardarbīgs grupējums. Neviens to negrib pieņemt! Bet es to tagad pasaku! Arī otrā pusē bija grupējums, kas traucās uz priekšu… bez atļaujas…. un tas bija ļoti, ļoti vardarbīgs!” citēts Tramps.

Šie komentāri Savienotajās valstīs izpelnījušies ārkārtīgi lielu kritiku, tostarp no Republikāņu politiķiem. Pie Trampa dzīvesvietas Manhetenā turpinās protesta akcijas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl