Komentāri
Tramps Šarlotsvilas traģēdijā vaino abas puses un izpelnās lielu kritiku
Foto: AP / Scanpix

Abas puses ir vainīgas. Šādu vēstījumu ASV prezidents Donalds Tramps nodeva preses konferencē, komentējot traģiskos notikumus nedēļas nogalē Šarlotsvilā.

Ultralabējo un neonacistu sadursmēs ar Šārlotsvilas iedzīvotājiem, kā arī galēji kreisajiem protestētājiem, izdzisa jaunas sievietes dzīvība. 20 gadus vecs baltās rases pārākuma ideju piekritējs viņai un vēl vairākiem citiem uzbrauca ar savu auto. Baltā nama saimnieks šonakt jau trešo reizi sniedzis komentārus par notikušo, uzsverot, ka rasistu gājiens bija vardarbīgs, taču arī otrs flangs nav gluži nevainīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienā pusē nostājās ļoti slikts grupējums, bet arī otrā pusē bija vardarbīgs grupējums. Neviens to negrib pieņemt! Bet es to tagad pasaku! Arī otrā pusē bija grupējums, kas traucās uz priekšu… bez atļaujas…. un tas bija ļoti, ļoti vardarbīgs!” citēts Tramps.

Šie komentāri Savienotajās valstīs izpelnījušies ārkārtīgi lielu kritiku, tostarp no Republikāņu politiķiem. Pie Trampa dzīvesvietas Manhetenā turpinās protesta akcijas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl