Tramps sāk īstenot solīto – ierobežos imigrāciju un cels sienu uz robežas ar Meksiku

Komentāri

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps sācis īstenot savus priekšvēlēšanu kampaņas laikā izteiktos skaļos paziņojumus. Galvenais no tiem – nelegālās imigrācijas ierobežošana un sienas būvniecība uz robežas ar Meksiku.

Sagaidāms, ka rīkojumu, kas ierobežos imigrāciju un vīzu izsniegšanu, Tramps parakstīs jau šovakar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīkojums galvenokārt attieksies uz imigrantiem no Irākas, Irānas, Lībijas, Somālijas, Sudānas, Sīrijas un Jemenas. Trampa lēmums paredz apturēt visu bēgļu uzņemšanu uz 120 dienām un uz 30 dienām apturēt vīzu izsniegšanu musulmaņu valstu pilsoņiem.

Tramps arī sola atcelt sava priekšteča Baraka Obamas 2012. gadā ieviesto programmu, kas ļauj dzīvot un strādāt Amerikas Savienotajās Valstīs vairāk nekā 750 000 bēgļu, kuri ieradās ASV kā bērni, nebaidoties no deportācijas.

Laikraksts “The Washington Post” vēsta, ka jau tagad daudzu citu valstu pilsoņi jau saskaras ar lieliem ierobežojumiem vīzu saņemšanā.

Cita starpā – Tramps paziņojis, ka nav piemirsis savu solījumu sākt sienas būvniecību uz ASV un Meksikas robežas.

Amerikas Savienotajās Valstīs šobrīd dzīvo vairāk nekā 34 miljoni meksikāņu. ASV prezidents uzskata, ka viņi atņem vietējiem darbu, un tādējādi ik gadu valsts budžets zaudē miljardiem ASV dolāru.

Iepriekš Tramps pat ieteica ideju, ka naudu sienas būvniecībai varētu ņemt no meksikāņu imigrantu naudas pārvedumiem uz dzimteni.

Jaunais iekšzemes drošības ministrs Džons Kelijs gan izteicies, ka siena uz ASV un Meksikas vairāku tūkstošu kilometru garās robežas tik drīz netiks uzcelta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl