Tramps sāk īstenot solīto – ierobežos imigrāciju un cels sienu uz robežas ar Meksiku

Komentāri

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps sācis īstenot savus priekšvēlēšanu kampaņas laikā izteiktos skaļos paziņojumus. Galvenais no tiem – nelegālās imigrācijas ierobežošana un sienas būvniecība uz robežas ar Meksiku.

Sagaidāms, ka rīkojumu, kas ierobežos imigrāciju un vīzu izsniegšanu, Tramps parakstīs jau šovakar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīkojums galvenokārt attieksies uz imigrantiem no Irākas, Irānas, Lībijas, Somālijas, Sudānas, Sīrijas un Jemenas. Trampa lēmums paredz apturēt visu bēgļu uzņemšanu uz 120 dienām un uz 30 dienām apturēt vīzu izsniegšanu musulmaņu valstu pilsoņiem.

Tramps arī sola atcelt sava priekšteča Baraka Obamas 2012. gadā ieviesto programmu, kas ļauj dzīvot un strādāt Amerikas Savienotajās Valstīs vairāk nekā 750 000 bēgļu, kuri ieradās ASV kā bērni, nebaidoties no deportācijas.

Laikraksts “The Washington Post” vēsta, ka jau tagad daudzu citu valstu pilsoņi jau saskaras ar lieliem ierobežojumiem vīzu saņemšanā.

Cita starpā – Tramps paziņojis, ka nav piemirsis savu solījumu sākt sienas būvniecību uz ASV un Meksikas robežas.

Amerikas Savienotajās Valstīs šobrīd dzīvo vairāk nekā 34 miljoni meksikāņu. ASV prezidents uzskata, ka viņi atņem vietējiem darbu, un tādējādi ik gadu valsts budžets zaudē miljardiem ASV dolāru.

Iepriekš Tramps pat ieteica ideju, ka naudu sienas būvniecībai varētu ņemt no meksikāņu imigrantu naudas pārvedumiem uz dzimteni.

Jaunais iekšzemes drošības ministrs Džons Kelijs gan izteicies, ka siena uz ASV un Meksikas vairāku tūkstošu kilometru garās robežas tik drīz netiks uzcelta.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl