Tramps pēc inficēšanās ar Covid-19 nonācis slimnīcā

Pievienot komentāru
Tramps pēc inficēšanās ar Covid-19 nonācis slimnīcā
AFP / SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps piektdienas vakarā ar helikopteru ieradās militārā hospitālī Vašingtonas tuvumā, un Baltais nams paziņoja, ka viņš tur uzturēsies “dažas nākamās dienas”, ārstējoties no Covid-19.

Prezidenta pārvešana, kuru administrācija raksturoja kā piesardzības pasākumu, notika apmēram 15 stundas pēc Trampa paziņojuma, ka viņam jaunā koronavīrusa tests ir pozitīvs.

“Prezidents pēc viņa ārsta un medicīnas ekspertu ieteikuma strādās no prezidenta biroja Voltera Rīda [militārajā hospitālī] dažas tuvākās dienas,” pavēstīja Trampa preses sekretāre Keilija Makenanija.

Prezidents, uzvilcis sejas masku, bez citu palīdzības aizgāja no Baltā nama līdz helikopteram “Marine One”, kas viņu ātri aizveda uz hospitāli.

Ģērbies tumšā uzvalkā, viņš māja žurnālistiem un pagāja viņiem garām, neatbildot uz jautājumiem.

Tramps, ierodoties Voltera Rīda militārajā hospitālī Mērilendas štata Betesdas pilsētā, tomēr pateicās atbalstītājiem īsā videovēstījumā savā tvitera kontā.

“Es dodos uz Voltera Rīda hospitāli. Es domāju, ka man klājas ļoti labi. Bet mēs panāksim, lai viss būtu kārtībā,” sacīja Tramps. “Pirmajai lēdijai klājas ļoti labi,” viņš piebilda.

Pēc helikoptera nolaišanās Tramps iekāpa limuzīnā, lai aizbrauktu tieši līdz hospitālim, kurā prezidentam ir īpašs drošs birojs.