Tramps paziņo! Sievietēm, kuras veikušas abortu, būtu jāsaņem sods!

Komentāri

Kārtējo skandālu izraisījis ASV prezidenta amata kandidāts no Republikāņu partijas – Donalds Tramps. Viņš televīzijas intervijā paziņoja, ka būtu jāaizliedz aborti un sievietēm, kuras to veikušas, būtu jāsaņem sods.

Šis paziņojums izsaucis plašu pretreakciju un nosodījumu gan no Demokrātu partijas Baltā nama kandidātiem, gan dažādām aktīvistu organizācijām. Vien pēc dažām stundām Tramps izlieto ūdeni mēģināja sasmelt, sakot, ka jāsoda būtu vien ārsti, kuri veic abortus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lūk, izvilkums no spraigās intervijas!

Žurnālists: Baznīca var izdarīt savus morālos spriedumus, bet jūs vēlaties kļūt par ASV prezidentu! Tāpēc atbildiet – vai par abortu veikšanu būtu jāsoda? Jā vai nē – tas ir principa jautājums!

Tramps: Mana atbilde ir tāda, ka kaut kādam soda veidam ir jābūt.

Žurnālists: Attiecībā uz sievieti?

Tramps: Jā, kaut kādā veidā.

Žurnālists: Desmit gadu cietumā vai kas?

Tramps: To es nezinu.

Žurnālists: Kāpēc ne? Jūs esat formulējis viedokli par visām citām jomām!

Tramps: Jā, man ir stingri uzskati. Bet šis ir ļoti sarežģīts jautājums.

Trampa izteikumus nekavējoties steidza kritizēt viņa konkurenti no Demokrātu partijas. Hilarija Klintone, paziņoja, ka tāds cilvēks kā Tramps – ar tik lielu nicinājumu pret sieviešu tiesībām – nedrīkst Baltajam namam iet pat tuvumā.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl