Tramps maigi skūpstās ar Putinu – Lietuvā parādījies provokatīvs grafiti

Komentāri

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā uz kāda bāra sienas parādījies provokatīvs grafiti, kurā attēlots ASV prezidenta amata kandidāts, miljardieris Donalds Tramps un Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Grafiti abi politiķi redzami, tērpušies treniņtērpos un maigi skūpstāmies. Tramps, kurš no Republikāņu partijas kandidē uz ASV prezidenta amatu, ir paudis apbrīnu par Putinu, dēvējot viņu par stipru līderi. Putins viņam atbildējis ar to pašu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis zīmējums ir atsauce uz vienu no pasaules slavenākajām fotogrāfijām, kas pārtapa par grafiti komunisma sagrāves laikā. Zīmējumā uz Berlīnes mūra bija attēlots Padomju Savienības vadoņa Leonīda Brežņeva un komunistiskās Austrumvācijas vadītāja Ērika Honekera sasveicināšanās skūpsts.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl