3 komentāri

Savā pirmajā uzrunā pēc uzvaras ASV prezidenta vēlēšanās Donalds Tramps pauda: ”Es būšu visu amerikāņu prezidents. Ceru, ka varēsim strādāt kopā un apvienot valsti.”

“Mums nebija kampaņas, bet gan kustība vairāk – kustība visiem amerikāņiem, reliģijām, rasēm, lai kalpotu cilvēkiem. Mēs kopā atjaunosim amerikāņu sapni!” sacīja Tramps.

“Strādājot biznesā, esmu palīdzējis realizēt cilvēku potenciālu. Katram amerikānim būs iespēja realizēt savu potenciālu!” sacīja Tramps.

“Mēs atjaunosim mūsu infrastruktūru. Miljoniem cilvēku būs darbs, lai to visu atjaunotu,” ar šādiem vārdiem Tramps sveica savus vēlētājus un uzrunāja pārējos amerikāņus.

Tāpat Tramps solīja, ka “beidzot rūpēsies par kara veterāniem”.

“Mums ir lielisks ekonomisks plāns. Mēs dubultosim izaugsmi. Nav sapņu par lielu, Amerika būs labākā! Jāsapņo lieli! Mēs godīgi attieksimies pret visiem cilvēkiem, visām nācijām,” sacīja Tramps.

Viņš arī pateicās savai ģimenei par atbalstu un uzrunu noslēdza ar vārdiem “es mīlu šo valsti!”.

Foto! Trampa triumfs!

Tas ir oficiāli: ASV prezidenta vēlēšanās uzvar Donalds Tramps

ASV prezidenta vēlēšanās saspringtā cīņā uzvaru ir nodrošinājis republikāņu izvirzītais kandidāts, miljardieris Donalds Tramps.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl