Tramps: Baidens “iznīcinās Amerikas diženumu”

1 komentārs
Tramps: Baidens “iznīcinās Amerikas diženumu”
AP / SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien runā Republikāņu partijas nacionālajā konventā, kurā viņš pieņēma nomināciju prezidenta amata otrajam termiņam,  sacīja, ka viņa konkurents no Demokrātu partijas Džo Baidens ievēlēšanas gadījumā “iznīcinās Amerikas diženumu”.

“Šajās vēlēšanās tiks izlemts, vai mēs izglābsim amerikāņu sapni,” teica Tramps.

“Džo Baidens nav Amerikas dvēseles glābējs. Viņš ir Amerikas darbavietu iznīcinātājs, un, ja viņam tiks dota iespēja, viņš būs Amerikas diženuma iznīcinātājs,” sacīja ASV prezidents, kurš runu teica Baltā nama dienvidu zālājā.

Savā runā Tramps arī pieņēma Republikāņu partijas nomināciju prezidenta amata otrajam termiņam.

Konvents ir apstiprinājis Trampu par partijas prezidenta amata kandidātu un pašreizējo viceprezidentu Maiku Pensu par viceprezidenta amata kandidātu uz otru amata termiņu.

Četru dienu konvents, kura oficiālā norises vieta ir Ziemeļkarolīnas štata Šarlote, koronavīrusa pandēmijas dēļ notiek lielākoties virtuāli.

Demokrātu nacionālais konvents pagājušajā nedēļā par partijas prezidenta amata kandidātu apstiprināja bijušo viceprezidentu Džo Baidenu, bet par viceprezidenta amata kandidāti – senatori Kamalu Harisu.

ASV prezidenta vēlēšanas notiks 3. novembrī.

1 komentārs