1 komentārs
Tramps atzīst Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu; daudzi šo rīcību uzskata par pārgalvīgu un bīstamu
Starptautiskā sabiedrība to dēvē par draudu ne tikai miera procesam Tuvo austrumu reģionā, bet arī starptautiskajam mieram un drošībai kopumā. (EPA/LETA)

Pasaules uzmanība pievērsta notikumiem Tuvajos Austrumos. ASV prezidents Donalds Tramps trešdienas, 6. decembra, vakarā pielika punktu desmitgadēm ilgai piesardzīgai Vašingtonas politikai un oficiāli paziņoja, ka Jeruzaleme tiek atzīta par Izraēlas galvaspilsētu.

Starptautiskā sabiedrība to dēvē par draudu ne tikai miera procesam Tuvo Austrumu reģionā, bet arī starptautiskajam mieram un drošībai kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tramps arī devis rīkojumu uzsākt sagatavošanās darbus ASV vēstniecības pārcelšanai no Telavivas uz Jeruzalemi.

Kamēr Izraēla Trampa soli sauc par drosmīgu, Palestīna un citas Tuvo Austrumu valstis uzskata, ka ar šo Trampa soli tiek sagrautas cerības uz izraēliešu un palestīniešu konflikta atrisinājumu. Astoņas valstis aicina nekavējoties sasaukt ANO Drošības padomes sanāksmi, norādot, ka Trampa rīcība ir pārgalvīga un bīstama.

TOP komentāri

  • Ģeogrāfs
    0 0 0

    Ģeogrāfs

    Nu nezinu kas tagad notiek mūsu laikā mācija ģeoloģijā kad Izraēlas galvaspilsēta ir Jeruzāleme un arī piemēram Kazakstānas galvaspilsēta ir Alma-ata a tagad pēc 20 25 gadiem izrādās kad nepareizi mūs mācija un tagad sanāk kad attiecīgi Telaviva un Astana..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl