Komentāri
Tramps atbrīvo no amata FIB direktoru Komiju; demokrāti pauž sašutumu
Foto: Scanpix / Reuters

ASV prezidenta Donalda Trampa birojs parūpējies par nelielu zemestrīci politikas gaiteņos. Ar vēstules starpniecību Baltā nama vadītājs atlaidis Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktoru Džeimsu Komiju, kura vadītajai aģentūrai uzdots izmeklēt Trampa vēlēšanu kampaņas sakarus ar Krieviju.

Tramps norāda, ka Komijs nespējot efektīvi pildīt izmeklēšanas biroja vadītāja pienākumus, jo viņš nav izvirzījis apsūdzības Hilarijai Klintonei viņas privātā e-pasta servera skandāla lietā. Paralēli jau sākta jaunā direktora meklējumi, taču vairumu politiķu māc bažas par pēkšņo Trampa soli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kādēļ viņu atbrīvoja tieši šodien? Zinām, ka tiek izmeklēta Krievijas iejaukšanās mūsu vēlēšanās, kas nākusi par labu Trampa kampaņai. Zinām, ka to izmeklē Senāts. Zinām, ka tieši FIB izmeklēja, vai Trampa birojam ir sakari ar Krieviju – tas ir ļoti nopietns noziegums. Vai tiešām šīs izmeklēšanas kļuva pārāk neērtas prezidentam?” citēts ASV Senāta Demokrātu partijas līderis Čaks Šūmers.

Jau no prezidentūras sākuma uz Trampu un viņa administrāciju kritusi pamatota aizdomu ēna par slepeniem sakariem ar Krieviju. Tieši Komija pārziņā bija šķetināt konkrētās apsūdzības.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl