Komentāri
Tramps atbrīvo no amata FIB direktoru Komiju; demokrāti pauž sašutumu
Foto: Scanpix / Reuters

ASV prezidenta Donalda Trampa birojs parūpējies par nelielu zemestrīci politikas gaiteņos. Ar vēstules starpniecību Baltā nama vadītājs atlaidis Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) direktoru Džeimsu Komiju, kura vadītajai aģentūrai uzdots izmeklēt Trampa vēlēšanu kampaņas sakarus ar Krieviju.

Tramps norāda, ka Komijs nespējot efektīvi pildīt izmeklēšanas biroja vadītāja pienākumus, jo viņš nav izvirzījis apsūdzības Hilarijai Klintonei viņas privātā e-pasta servera skandāla lietā. Paralēli jau sākta jaunā direktora meklējumi, taču vairumu politiķu māc bažas par pēkšņo Trampa soli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kādēļ viņu atbrīvoja tieši šodien? Zinām, ka tiek izmeklēta Krievijas iejaukšanās mūsu vēlēšanās, kas nākusi par labu Trampa kampaņai. Zinām, ka to izmeklē Senāts. Zinām, ka tieši FIB izmeklēja, vai Trampa birojam ir sakari ar Krieviju – tas ir ļoti nopietns noziegums. Vai tiešām šīs izmeklēšanas kļuva pārāk neērtas prezidentam?” citēts ASV Senāta Demokrātu partijas līderis Čaks Šūmers.

Jau no prezidentūras sākuma uz Trampu un viņa administrāciju kritusi pamatota aizdomu ēna par slepeniem sakariem ar Krieviju. Tieši Komija pārziņā bija šķetināt konkrētās apsūdzības.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl