Tramps atklāj, ko plāno paveikt pirmajās 100 dienās pēc inaugurācijas

Komentāri
Tramps atklāj, ko plāno paveikt pirmajās 100 dienās pēc inaugurācijas
FOTO: LETA

Pretrunīgi vērtētais Eiropas Savienības (ES) un ASV brīvās tirdzniecības līgums, iespējams, tā arī netiks noslēgts. Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka pirmajā dienā pēc inaugurācijas atteiksies arī no ASV parakstītās Klusā okeāna reģiona partnerības.

Video uzrunā, kurā Tramps izklāsta plānus savas prezidentūras pirmajām 100 dienām, viņš sola savas administrācijas darbu balstīt uz pamatprincipu – Amerikas nākotne ir pirmajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esmu aicinājis savu komandu izstrādāt sarakstu ar lēmumiem, ar kuriem mēs varam atjaunot mūsu likumus un atgriezt darbavietas. Tirdzniecības jautājumā es izdošu paziņojumu par nodomu aiziet no Klusā okeānā partnerības, kas ir potenciāla katastrofa mūsu valstij,” paziņojis Tramps.

Noslēdzot savu uzrunu, Tramps piebilst, ka šī ir tikai neliela daļa no plāniem ar kuriem viņš sabiedrību iepazīstinās tuvākajās dienās.

ASV un ES jau trīs gadus mēģina vienoties par pasaulē lielāko tirdzniecības līgumu, kas pazeminātu barjeras investīcijām un pavērtu plašākas iespējas eksportam.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl