Tramps atkal paudis nepatiesus faktus – piesauc neesošu teroraktu Zviedrijā

Komentāri
Tramps atkal paudis nepatiesus faktus – piesauc neesošu teroraktu Zviedrijā
Foto: AFP/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps kārtējo piesaistījis uzmanību ar nepatiesu faktu paušanu.

Uzrunājot savus atbalstītājus Floridas štatā, Tramps vakar uzmanību veltīja problēmām, kādas rada imigranti, un uzskaitīja vairākas vietas Eiropā, kur sarīkoti terorakti. Tostarp viņš piesauca Zviedriju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Donalds Tramps, ASV prezidents

Paskatieties, kas notiek Vācijā. Paskatieties, kas pagājušajā vakarā notika Zviedrijā. Kurš tam spētu noticēt, Zviedrijā! Viņi uzņēmuši lielu skaitu cilvēku. Viņiem ir tādas problēmas, par kurām pat iedomāties nevarēja.

Trampa izteikumi par neesošu teroraktu Zviedrijā izraisījuši pamatīgu uzjautrināšanos sociālajos tīklos. Bijušais Zviedrijas ārlietu ministrs Karls Bilds tviterī raksta: “Zviedrijā? Terorakts? Ko viņš pīpē? Jautājumu netrūkst.” Bet Zviedrijas oficiālā “Twitter” konta ieraksts vēsta, ka vienīgais ievērības cienīgais piektdienas vakara notikums Zviedrijā ir tehniskas problēmas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl