Tramps atgriežas Ovālajā kabinetā sešas dienas pēc pozitīva Covid-19 testa

2 komentāri
Tramps atgriežas Ovālajā kabinetā sešas dienas pēc pozitīva Covid-19 testa
REUTERS / SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien atgriezās darbā Ovālajā kabinetā, kas notika sešas dienas pēc viņa pozitīvā Covid-19 testa, paziņoja Baltais nams.

Prezidents tika informēts par Kongresa demokrātu un finanšu ministra sarunām, kuru mērķis ir pieņemt jaunu ekonomikas stimulu paketi, un par viesuļvētras “Delta” virzīšanos uz ASV Meksikas līča piekrasti.

Trampu piektdien hospitalizēja pēc inficēšanās ar Covid-19, bet pirmdien izrakstīja no slimnīcas un atgriezās Baltajā namā.

Mediji uzmanīgi seko viņa darbībām, kamēr Baltā nama darbinieku vidū turpina pieaugt pozitīvu jaunā koronavīrusa gadījumu skaits.

Tramps, pirmdien izkāpis no helikoptera pie Baltā nama, uzkāpa pa savas rezidences pakāpieniem un demonstratīvi novilka sejas masku. “Neļaujiet, lai tas dominē pār jums. Nebaidieties no tā,” Tramps savā atgriešanās runā aicināja amerikāņus, runājot par jauno koronavīrusu.

Prezidenta ārsts Šons Konlijs trešdien pavēstīja, ka Trampam jau 24 stundas nav Covid-19 simptomu un jau četras dienas viņam nav bijis drudža.

Tramps solījis drīz atgriezties vēlēšanu kampaņā un 15. oktobrī Maiami piedalīties otrajās prezidenta amata kandidātu debatēs ar savu demokrātu sāncensi Džo Baidenu.

2 komentāri